DISPEČER/KA DOPRAVY

  • TOP zaměstnavatel
  • Tábor
  • HPP

Do naší firmy, zabývající se distribucí léčiv na lékárny, hledáme kolegu do skladu v Táboře na pozici DISPEČER/KA DOPRAVY

Náplň práce:
• příjem a vykládka zboží od dodavatelů
• výdej zboží řidičům dle naplánovaných rozvozních tras
• zaskladňování zboží a vyskladňování objednávek
• manipulační a pomocné práce ve skladu
• třísměnný provoz pondělí - pátek: týden ranní 06h - 14h
                                                         týden odpolední 14h - 22h
                                                         týden noční 22h - 06h

Požadujeme:
• zodpovědnost, pečlivost a pracovitost
• základní znalost práce na PC
• obsluhu vysokozdvižného vozíku (zaškolíme u nás)
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
• úvazek 37,5h / týdně
• plat 29.000 – 31.000 Kč / měsíc
• prostředí stabilní firmy a stálého kolektivu
• 25 dní dovolené
• příspěvek na stravné (80 Kč/denně)
• příspěvek na dopravu
• FlexiPass poukázky (až 500 Kč/měsíc)
• zaměstnanecké nákupy za zvýhodněnou cenu
• plné zaučení s následnou podporou při samostatné práci
• nástup ihned nebo dohodou

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 29 000–31 000 Kč
Pracoviště: Vožická 605, 390 02 Tábor
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Barbora Hanzalová
E-mail: hanzalova.barbora@pharmos.cz
ID inzerátu: 838916