Dispečer/ka EXPEDICE

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové
  • HPP

Do skladu léčiv v Hradci Králové hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici dispečer/ka expedice.

Náplň práce:

  • příprava a organizace expedice vychystaného zboží dle plánu rozvozů a  údajů na expedičních příkazech
  • řízení a kontrola přejímek zboží řidičům přepravců
  • kontrola úplnosti zásilek na podřízené sklady a velkodistributory a následné  vytváření přepravní jednotky
  • 3. směnný provoz

Požadujeme:

  •  středoškolské vzdělání s maturitou, případně jen s vyučením
  •  schopnost pracovat ve 3 směnném provozu
  •  organizační a komunikační dovednosti
  •  čistý trestní rejstřík
  •  odolnost vůči stresu, umění reagovat na změny
  •  aktivní a zodpovědný přístup k plnění svěřených úkolů, časová flexibilita
  •  znalost práce na PC
  •  praxe s VZV
  •  zkušenosti s prací v logistice jsou vítány

Nabízíme:

  • práci v dostupnosti MHD, teplotně stabilním a čistém prostředí
  • podporující přístup vedení, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
  • stravenkový paušál 80,- Kč již ode dne nástupu
  • možnost nákupu zboží se slevou
  • bezúročné půjčky  zaměstnancům
  •  příspěvek na praní pracovních oděvů

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 27 000–32 000 Kč
Pracoviště: Kladská 1192/65a, 50003 Hradec Králové
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Nikola Kolínská
E-mail: kolinska.nikola@pharmos.cz
ID inzerátu: 838919