CNC obráběč - mzda 40-60.000 Kč, 13. a 14. plat

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Máte zkušenost s obsluhou CNC strojů? Jste pracovitý a chcete se ve svém oboru nadále zlepšovat a rozšiřovat svou kvalifikaci?

Pro stabilní rodinný závod nestandardních průmyslových komponentů z odvětví zpracování oceli hledáme CNC obráběče. Zašlete mi váš životopis a staňte se členem plzeňského týmu.

Popis pozice

  • Výroba jeřábových kol o rozměrech 200-1200 cm
  • Obsluha CNC soustruhů
  • Kontrola a měření výrobků (mikrometr, posuvné měřítko, odpich)
  • Mírná úprava programu - systém FANUC, není problém s přeškolením z jiného systému

Požadavky

  • Vyučení ve strojírenském oboru
  • Předchozí praxe na CNC
  • Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Mzdu 40-60 000 Kč (dle zkušeností a proaktivity)
  • 13. a 14. plat ve výši plného platu
  • 28 dní dovolené
  • Stravenky 140,- na směnu
  • Kurzy angličtiny, které využijete při karierním růstu
  • Možnost karierního i kvalifikačního růstu
  • Příspěvek na dopravu (30-100 Kč/den)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dopravní dostupnost

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–60 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Procházková
E-mail: tereza.prochazkova@manpower.cz
Telefon: +420725079633
ID inzerátu: 838970