Seřizovač CNC

  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice

Hledáme šikovného juniorního i seniorního seřizovače CNC strojů! Máte alespoň základní přehled o CNC strojích? Vyznáte se v technické dokumentaci? Perfektní, zašlete mi svůj životopis.

Popis pozice

  • seřizování přestavby a nastavování výrobních linek
  • měření dle standardů, výměna nástrojů a seřizovací korekce v průběhu celé směny
  • zajišťování plynulého chodu linky
  • kontrola kvality výrobků z Vaší svěřené linky
  • vedení příslušné dokumentace
  • dodržovaní 5S (základní pravidlo s důrazem na předepsané standardy a pořádek na pracovišti)

Požadavky

  • Základní orientace ve čtení technické dokumentace
  • Výhodou zkušenosti s obsluhou CNC strojů
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Výhodné telefonní a datové tarify

Pokud Vás pozice zaujala reagujte přes ODPOVĚDĚT.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072