Vedoucí zahradník

  • TOP zaměstnavatel
  • Kutná Hora

Jste vyučený zahradník, máte praxi v oboru a dokážete pracovat samostatně, ale i rozdělovat úkoly ostatním?

Do lokality nedaleko Kutné Hory hledáme šikovného vedoucího zahradníka s nástupem od ledna 2025.

Popis pozice

  • Zakládání a údržba venkovní zeleně (travnaté plochy, květinové záhony, květinová a užitková zahrada).
  • Organizace venkovních prací.
  • Ošetřování travnatých ploch a rostlin.
  • Provádění prací při zimní a letní údržbě zeleně, odborná péče o zeleň.
  • Pěstování okrasných květin a dřevin.

Požadavky

  • Vzdělání ideálně v oboru okrasného zahradnictví, sadovnictví nebo školkařství či arboristiky.
  • Základní znalosti v sortimentu okrasných rostlin.
  • Zkušenost s vedením alespoň malého týmu.
  • Zodpovědnost, samostatnost a manuální zručnost.
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Krásné pracovní prostředí.
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Stravenky, prémie a pravidelný roční bonus.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Veronika Enochová
E-mail: veronika.enochova@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 227