Recepční pro Spa & Medical Hotel Savoy

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Cheb
  • nástup ihned

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Recepční pro Spa & Medical Hotel Savoy v srdci Františkových Lázní, kde historie a moderní léčebné přístupy vytvářejí jedinečné prostředí pro hosty i zaměstnance. Jako recepční v našem hotelu budete hrát klíčovou roli v zajišťování spokojenosti  našich hostů, kteří k nám přicházejí pro komplexní léčebné služby s využitím místních přírodních zdrojů.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého chodu recepce
  • Check-in a check-out hostů
  • Poskytování informací o službách hotelu a okolí
  • Řešení požadavků a dotazů hostů
  • Práce s rezervačním systémem
  • Zpracování související administrativy
  • Komunikace s ostatními odděleními hotelu

Požadavky:

  • Předchozí zkušenosti na pozici recepční výhodou
  • Výborná znalost českého jazyka, komunikativní znalost německého jazyka, další jazyky výhodou
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Proklientský a pozitivní přístup

Nabízíme:

  • Zajímavou a dynamickou práci v lázeňském hotelu
  • Přátelský kolektiv
  • Benefity: personální strava zdarma, zvýhodněné ceny ubytování v rámci HOTELIS hotelů

Upřesňující informace: pracovní poměr zatím na dobu 1 roku s možností prodloužení, pracovní doba krátký x dlouhý týden

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis na hr@hotelis.cz.  Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)
  • Němčina (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000 Kč
Pracoviště: Ruská 427/4, 35101 Františkovy Lázně
Kontaktní osoba: Romana Mládková
E-mail: hr@hotelis.cz
Telefon: 602 537 858
ID inzerátu: 839018