Manažer investičních projektů / manažer strojní údržby

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc

Jsme výrobní firma a hledáme mezi sebe kolegu (či kolegyni), kterému budeme moci svěřit investiční projekty. Rozumíte strojům? Pomozte nám s investicemi do nového vybavení. Zastřešíte koupě nových zařízení a pohlídáte, že je vše dle budgetu. Vaše zkušenosti velmi dobře oceníme a přidáme cenné zaměstnanecké benefity. Pošlete nám životopis.

Popis pozice

  • Zastřešíte investiční projekty ve firmě
  • Postaráte se o technické podklady
  • Dohlédnete na projekt od zadání po realizaci

Požadavky

  • SŠ / VŠ strojírenského (nebo jiného technického) typu
  • Zkušenost s investičními projekty (koupě strojů, rekonstrukce atd.)
  • Čtení technických výkresů (bonus)

Nabízíme

  • Nadprůměrnou mzdu v regionu
  • Pravidelné bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvky na sport či kulturu
  • Podporu dalšího vzdělávání a různé kurzy a lekce
  • Zodpovědnou autonomní pozici pro silnou firmu

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275