logo

Nabídka práce: Trenkwalder a.s.

O nás

Trenkwalder znamená inovativní personální řešení v rytmu moderní doby, dynamickou expanzi v srdci Evropy, jasné hodnoty a spolehlivé partnerství se zákazníky a zaměstnanci.

Mezi vedoucími, mezinárodně působícími firmami nabízejícími personální služby v Evropě zaujímá Trenkwalder díky svému podnikatelskému založení a jedinečným faktorům úspěšnosti výjimečné postavení.

O uchazeče o zaměstnání se stará personální agentura Trenkwalder, která se zabývá rovněž poradenstvím pro firmy. Pomohou vám zde při hledání vhodného pracovního místa a úspěšně odstartují vaši kariéru. Je jedno, jestli jste krátce po škole, zda jste dali výpověď včera nebo že jste bez práce již delší dobu. V Trenkwalder nabízejí příležitosti opravdu pro každého. Stačí je pouze správně uchopit. Pracovní a personální agentura se v tomto ohledu může stát i vaším osobním poradcem.

Oslovit ji můžete, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní vám co nejrychlejší vstup do zaměstnání a nástup u některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibude pěkná reference ve vašem životopise a také pro ni se to rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách

Trenkwalder rozpoznal velký potenciál rozvoje středoevropského hospodářského prostoru a cíleně ho využil. Vedoucí postavení na trhu v Rakousku v roce 2000 byl startovní výstřel pro mezinárodní expanzi. Dnes je Trenkwalder vedoucí firmou v oblasti personálních služeb v celém regionu.

Nabídky práce

Účetní

  • Praha 8
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Informace o zaměstnavateli

IČO: 25857011