Nabídka práce: Olympus Medical Products Czech spol. s r.o.

O nás

Přerovské sídlo skupiny Olympus Surgical Technologies Europe bylo založeno v r. 2008. Jsme dceřinou společností centrály Olympus Surgical Technologies Europe v Hamburku založené v r. 1954, která má v současné době okolo 800 zaměstnanců a je technologickým leaderem pro oblast medicíny. OSTE je součástí japonského koncernu Olympus Corporation.

JSME SOUČÁSTÍ GLOBÁLNÍ STRUKTURY

Členové přerovského týmu jsou začleněni do globální struktury společnosti Olympus nejen jako špičková výrobní kapacita, ale především jako moderní komplexní technologické centrum pracující na vývoji a inovacích. Naši zaměstnanci jsou součástí mezinárodních projektových týmů a mají tak možnost přímo se podílet na technologickém rozvoji.

VÝZKUM A VÝVOJ

Olympus Surgical Technologies Europe dlouhodobě intenzivně spolupracuje s mezinárodní komunitou vědců a technologických inovátorů. Jsme partnery světových lékařských a vědeckých kapacit na poli naší specializace – od základního výzkumu až po vývoj jednotlivých nástrojů.

VÝROBNÍ PROGRAM

Jsme nové technologické centrum pro oblast vývoje a výroby lékařských produktů. Naše činnost je zaměřena především na endoskopické přístroje a nástroje, sondy, resekční elektrody a další moderní zařízení pro oblast minimálně invazivní chirurgie. V digitalizaci a miniaturizaci endoskopie zaujímáme z hlediska inovace vedoucí postavení v našem oboru.

NAŠI LIDÉ

Základním pilířem našeho úspěchu jsou naši zaměstnanci. Jejich motivace a odhodlání ke každodenním vysokým výkonům napomáhá udržení naší vedoucí pozice na trhu. Vyznávají společné hodnoty, které z nich dělají výjimečný tým dosahující výjimečných výsledků.

Nabídky práce

Informace o zaměstnavateli

IČO: 27812502