Projektant Senior v oboru elektro – silnoproud, energetika

  • Rakovník
  • HPP

Máte vystudovaný obor elektro a zkušenosti s projektováním? Hledáte pracovní pozici, ve které budete moci uplatnit Vaše znalosti a zkušenosti? Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior projektant.

Náplň práce:

  • Tvorba projektové dokumentace pro výstavbu distribuční sítě NN a VN.
  • Tvorba projektové dokumentace pro výstavbu optických sítí a výstavbu elektroinstalací.
  • Příprava podkladů pro veřejnoprávní a soukromoprávní projednání (územní rozhodnutí, územní souhlas, projednávání s vlastníky).
  • Úzká spolupráce s inženýringem.
  • Práce jak v kanceláři, tak v terénu.

Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání - elektrotechnické vzdělání (vyhl. 50/1978 Sb., §10)
  • Praxe 2 roky, výhodou je praxe v projektování v oblasti elektro-silnoproud-liniové stavby
  • schopnost pracovat v týmu
  • Dobré komunikační schopnosti – komunikace se zákazníky
  • ochotu vzdělávat se a být flexibilní
  • dobrá znalost MS Office nutná
  • znalost CAD, Bentley Map (Microstation) výhodou, nikoli však podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • loajalitu k firmě, poctivost, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • velmi zajímavou práci
  • zázemí stabilní společnosti s více než 20 letou tradicí
  • možnost odborného vzdělávání a rozvoje
  • týmová práce v přátelském kolektivu
  • vlastní organizace práce, pružná pracovní doba
  • vzdělávací kurzy, školení
  • možnost parkování u sídla společnosti
  • možnost užívat zvýhodněného telefonního tarifu i pro soukromé účely
  • nadstandartní měsíční mzda, která je doplněna o osobní ohodnocení, prémie a výkonnostní bonusy

Životopis zasílejte na email: daniela@elektromont.info.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - vedoucí elektrotechnik dle §7 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Pružná pracovní doba

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Nové Strašecí
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Daniela Čížková
E-mail: daniela@elektromont.info
Telefon: 603 232 097
ID inzerátu: 255862

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.