SW vývojář/programátor C#

  • Doporučujeme
  • Brno-město

Hledáme pro pracoviště v Brně kolegu na pozici SW vývojář/programátor C#.

Náplň práce:

  • Návrh a implementace SW řešení nad platformou .NET v jazyce C#.
  • Spolupráce na návrhu, implementaci a nasazení s ostatními vývojáři.
  • Analýza potřeb zákazníka.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ  vzdělání.
  • Znalost a zkušenosti s programováním .NET C#.
  • Analytické myšlení.
  • Schopnost učit se a porozumět problému.
  • Umět samostatně řešit problémy.
  • Pasivní znalost anglického jazyka (min. porozumění psaným technickým textům).
  • Aktivní a zodpovědný přístup.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Týmovou spolupráci.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • Práce na zajímavých a originálních projektech.
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 2 dny Sick Day.
  • Příspěvky na stravování, zaměstnanecké benefity (Benefit Plus).
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění.
  • Kurzy, školení.
  • Zázemí stabilní společnosti

Nástup je možný dle dohody.

Pokud máte zájem se stát součástí našeho týmu, neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů životopis na email olga.kuzdasova@vtusp.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pitný režim

Umístění pracovní pozice

Vojenský technický ústav, s.p.

Kontaktní osoba: Olga Kuzdasová
Telefon: 607742305