TECHNIK / ZAHRADNÍK REALIZACÍ ZAHRAD pro Prahu a Střední Čechy

  • Doporučujeme
  • Praha
  • HPP, Zkrácený úvazek, DPČ, IČO, DPP

Hledáme zaměstnance, kterého baví práce s rostlinami. Někoho, kdo má cit pro přírodu a jehož předností je vůle a odhodlanost dělat svět lepším místem pro život.

Jsme spolehlivá a stabilní firma s více jak 10-ti letým působením v oboru. Veškeré informace o nás je možné nalézt na webu www.landeco.cz a na Instagramu.

Náplň práce:

-realizace zahrad a veřejné zeleně

-údržba soukromé a veřejné zeleně

-práce s drobnou zahradní mechanizací ,a její servis

-obsluha složitější mechanizace pro zakládání zeleně.

-evidence vlastní docházky, evidence odpracovaných hodin mechanizace

Požadavky:

-samostatnost a spolehlivost,  schopnost  se rychle orientovat  ve svěřených úkolech.

-odpovědnost za svoje kroky, loajalita a komunikativnost

-manuální zručnost, schopnost nacházet nová řešení při plnění zadaných úkolů,

-řidičský průkaz  skupiny B výhodou

-časová flexibilita, větší časová náročnost v jarní a podzimní sezoně

-znalost rostlinného sortimentu a postupů zakládání zeleně velkou výhodou

-čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

-zázemí stabilně rostoucí společnosti, přátelský pracovní kolektiv

-různorodou práci ve venkovním prostředí na nejlepších projektech v oboru

-finanční ohodnocení s motivační  složkou

-možností kariérního růstu při prokazatelné kvalitě práce

-zázemí stabilní, rostoucí společnosti, přátelský pracovní kolektiv

-propracovaný systém školení a odborné podpory

V případě oboustranné spokojenosti možnost smlouvy na dobu neurčitou. Motivační prémie dle výkonu.

Možnost zkráceného úvazku např. na 3-4 dny.

Benefity

  • Jízdní výhody - Jízdní výhody - příspěvek na dojezd do zaměstnání
  • Zvláštní prémie - Motivační prémie

Ing. Pavel Hofman

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hofman
E-mail: info@landeco.cz