ELEKTRO PRACOVNÍK ÚDRŽBY

  • Doporučujeme
  • Znojmo
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Do našeho týmu údržby hledáme nového elektrikáře.

Náplň práce:

  • Provádí samostatné práce při opravách, kontrolách, seřizování a údržbě elektronických a elektrických částí strojů a zařízení
  • Provádění údržby komplexu slaboproudých zařízení výrobních hal a budov
  • Provádění preventivní údržby
  • Stěhování, ustavení a zprovoznění strojů a zařízení
  • Spolupráce s externím servisem a revizním technikem při odstraňování zjištěných závad

Požadujeme:

  • ÚSO – elektrotechnický obor
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
  • Orientace v technické-elektro dokumentaci
  • Min. 2 roky praxe

Nabízíme:

  • Perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Pracoviště ve Znojmě - Příměticích
  • Dobré platové ohodnocení odpovídající pozici
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování v areálu
  • Nástup možný ihned

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • 13. plat
  • Zaměstnanecké půjčky

Umístění pracovní pozice

SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Hlavní 136/34, 66904 Znojmo
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Iveta Vítková
E-mail: personalni@sszn.cz
Telefon: 515282315
ID inzerátu: 389771

Ochrana osobních údajů

Do průvodního emailu, dopisu vložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
„Souhlasím s tím, aby společnost SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o. spravovala, zpracovávala a uchovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou mé údaje pro své potřeby. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci“.