Svářeč | Dovařovač | 270 Kč/hod. | Nástup ihned | okr.Strakonice

  • Strakonice
  • HPP
  • nástup ihned

Pro klienta v Jižních Čechách hledáme svářeče AL/CO2. Je potřeba mít platný certifikát EN 131–135 (MIG, MAG)

Pokud máte propadlé papíry, nezoufejte, my Vám je prodloužime v naší svářeci škole.

Nabízíme:

Mzda 250 Kč až 270 Kč/ hod. čistého

Práce na HPP

Týdenní zálohy již po prvním odpracovaném týdnu

Nadstandartní ubytování ( do práce 5 min. pěšky )

Nebo příspěvek na dopravu 100–150 Kč/ za každou směnu

Podpora Koordinátora

Možnost přesčasů

Pracovní náplň:

Svářeč svařuje/opravuje určité díly, které jsou výsledným produktem svařovacího robota. Kontrola svárů, v případě nesrovnalostí provede opravné sváry.

Požadujeme:

Platný svářečský průkaz

Zkušenosti se svařováním hliníku

Spolehlivost

Manuální zručnost

Ochota pracovat ve směnném provozu

Dobrý zdravotní stav

Místo výkonu práce : Jížní Čechy – Blatná

Více informací získáte kontaktováním našeho koordinátora, který Vám na vše rád odpoví! +420 773 338 667

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Zkoušky svařování - hliník - zk. podle EN

Benefity

  • Ubytování

Umístění pracovní pozice

DE WAARDE s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 39 000–54 000 Kč
Pracoviště: Nádražní 362, 38801 Blatná
Typ úvazku: HPP
Svářeč, Brusič, Operátor CNC, Operátor výroby, Dělník ve výrobě, Manipulační dělník, Pomocný dělník, Montážní dělník, Montér, Obsluha strojů, Obsluha zařízení, Manipulační pracovník, Pomocný pracovník, Kovář, Kovodělník, Nástrojář, Seřizovač, Kontrolor kvality, Obsluha lisů, Jihočeský kraj, okres Strakonice, Blatná, Svářeč - Jihočeský kraj, Svářeč - okres Strakonice, Svářeč - Blatná, Svářeč - Blatná, Brusič - Jihočeský kraj, Brusič - okres Strakonice, Brusič - Blatná, Brusič - Blatná, Operátor CNC - Jihočeský kraj, Operátor CNC - okres Strakonice, Operátor CNC - Blatná, Operátor CNC - Blatná, Operátor výroby - Jihočeský kraj, Operátor výroby - okres Strakonice, Operátor výroby - Blatná, Operátor výroby - Blatná, Dělník ve výrobě - Jihočeský kraj, Dělník ve výrobě - okres Strakonice, Dělník ve výrobě - Blatná, Dělník ve výrobě - Blatná, Manipulační dělník - Jihočeský kraj, Manipulační dělník - okres Strakonice, Manipulační dělník - Blatná, Manipulační dělník - Blatná, Pomocný dělník - Jihočeský kraj, Pomocný dělník - okres Strakonice, Pomocný dělník - Blatná, Pomocný dělník - Blatná, Montážní dělník - Jihočeský kraj, Montážní dělník - okres Strakonice, Montážní dělník - Blatná, Montážní dělník - Blatná, Montér - Jihočeský kraj, Montér - okres Strakonice, Montér - Blatná, Montér - Blatná, Obsluha strojů - Jihočeský kraj, Obsluha strojů - okres Strakonice, Obsluha strojů - Blatná, Obsluha strojů - Blatná, Obsluha zařízení - Jihočeský kraj, Obsluha zařízení - okres Strakonice, Obsluha zařízení - Blatná, Obsluha zařízení - Blatná, Manipulační pracovník - Jihočeský kraj, Manipulační pracovník - okres Strakonice, Manipulační pracovník - Blatná, Manipulační pracovník - Blatná, Pomocný pracovník - Jihočeský kraj, Pomocný pracovník - okres Strakonice, Pomocný pracovník - Blatná, Pomocný pracovník - Blatná, Kovář - Jihočeský kraj, Kovář - okres Strakonice, Kovář - Blatná, Kovář - Blatná, Kovodělník - Jihočeský kraj, Kovodělník - okres Strakonice, Kovodělník - Blatná, Kovodělník - Blatná, Nástrojář - Jihočeský kraj, Nástrojář - okres Strakonice, Nástrojář - Blatná, Nástrojář - Blatná, Seřizovač - Jihočeský kraj, Seřizovač - okres Strakonice, Seřizovač - Blatná, Seřizovač - Blatná, Kontrolor kvality - Jihočeský kraj, Kontrolor kvality - okres Strakonice, Kontrolor kvality - Blatná, Kontrolor kvality - Blatná, Obsluha lisů - Jihočeský kraj, Obsluha lisů - okres Strakonice, Obsluha lisů - Blatná, Obsluha lisů - Blatná
Kontaktní osoba: Dušan Felcan
E-mail: felcan@dewaarde.cz
Telefon: +420 773 338 667
ID inzerátu: 456623

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.