Vedoucí servisu

  • Praha
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Co říká PM CZ s.r.o. o pozici

Jsme renomovaná obchodní firma. Zabýváme se prodejem a servisem čerpadel betonu a autodomíchávačů. Hledáme posilu do týmu

Vedoucí servisu a specialista na elektroniku zařízení Putzmeister

Co vás čeká

  • Organizace a řízení servisní činnosti
  • Osobní provádění servisních úkonů elektronického ovládání strojů PM

Očekáváme

  • Aktivní znalost AJ
  • Praxi a znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky za použití PC pro opravy a servisní činnost zařízení.
  • Spolehlivost, aktivní přístup, serioznost a slušnost

Nabízíme:

  • bonusy
  • auto
  • mobilní telefon
  • stravenky

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - MS Office

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Jízdní výhody - Služební vozidlo

Požadavky

Benefity

  • Notebook

Kontaktní osoba: Michal Váško
Telefon: 725177863