Montážní technik - montér

  • Doporučujeme
  • Jihlava
  • HPP, IČO

Do našeho týmu hledáme nového spolupracovníka na pozici montážního technika

Vaším úkolem bude:

  • montáže, servisy a opravy vratových, dveřních a okenních systémů.
  • Samostatné řešení mechanických závad- výměnou dílů nebo opravou na místě
  • Identifikace a specifikace poruch, definice nahradních dílů potřebných k odstranění závady, návrh technického postupu opravy
  • realizace oprav u zákazníka se zaměřením na kvalitu, čas a produktivitu
  • realizace pravidelných servisů
  • technická podpora a péče o zákazníka
  • vystavování provozní dokumentace (zakázkové listy, protokoly o údržbě)
  • předávání informací o potřebách zákazníka obchodnímu odd. k dalšímu zpracování
  • nákup montážního a spotřebního materiálu

Požadavky:

  • základní uživatelské znalosti PC MS Office, Internet
  • aktivní ŘP skup. B
  • manuální zručnost a obratnost
  • schopnost práce pod tlakem, schopnost koordinace více činností současně
  • aktivita, operativnost, iniciativa, samostatnost, pracovitost
  • ochota k profesnímu růstu, schopnost učit se novému
  • komunikativnost, přesvědčivost, loajalita, bezúhonnost
  • flexibilita- jedná se z 90ti procent o práci v terénu
  • ochota cestovat po ČR a SK

Nabízíme:

  • zajímavou činnost v perspektivním oboru ve firmě s pevným postavením na trhu
  • mobilní telefon i k soukromému použití
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • technické vybavení potřebné k výkonu funkce (nářadí, služební vozidlo)
  • nadstandardní ohodnocení (výkonnostní prémie/bonusy)
  • příspěvky na stravování

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Renata Lexová
E-mail: kariera@lexa-kruzik.cz
Telefon: +420 602 954 747