Klempíři (kromě stavebních)

  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Kontakt:e-mail: jobs@csatechnics.com

Upřesňující informace:

Prac. náplň:

  • Zajišťovat pravidelnou údržbu i velké revize letadel.
  •      Klempířské práce na letadle a v klempířských dílnách.<br />

  •      Strukturální opravy letadlových dílů.<br />

  • Provádět demontáž a montáž letadlových celků.
  •      Opravy, výměny, případná výroba konstrukčních dílů dle požadavků technické dokumentace a opravárenských manuálů. <br />

  • Zkoušet a seřizovat letadlové celky.
  • Provádět zástavby a modifikace.
  • Provádět identifikace a odstraňovat závady.

Požadavky:

  • základní vzdělání, případně jiné vzdělání technického zaměření
  • dobrý zdravotní stav
  • předchozí zkušenost s pozicí letecký klempíř
  • znalost AJ

Zaměst.výhody:
Dovolená 5 týdnů, příspěvky na stravování a parkování, penzijní připojištění, kurzy AJ, masáže na pracovišti, možnost Multisport karty apod.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

Czech Airlines Technics, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–40 000 Kč
Pracoviště: Jana Kašpara 1069/1, 16100
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Zuzana Janatová
E-mail: jobs@csatechnics.com
ID inzerátu: 547922

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.