KOORDINÁTOR A VEDOUCÍ PRACOVNÍK REALIZACÍ ZAHRAD

  • Doporučujeme
  • Praha
  • HPP, IČO, DPČ, Zkrácený úvazek
  • Pro absolventy

Jsme spolehlivá a stabilní firma s 10 ti letým působením v oboru. Veškeré informace je možné nalézt na webu www.landeco.cz a na Instagramu https://www.instagram.com/atelierlandeco/

Hledáme zaměstnance se schopností manažera a týmového lídra, který dokáže motivovat a vést tým realizátorů efektivně k výsledku. Důležité je umět se zaměřit na cíl a spolu s týmem k němu dojít. Náplní práce je stavba objektů zahradní a krajinářské architektury a jejich údržba, vč. zodpovědnosti za jejich provedení.

Práce vhodná i pro ženy.

Náplň práce:

-realizace zahrad a veřejné zeleně v rámci středních a jižních Čech

-údržba soukromé a veřejné zeleně

-aktualizace plánů údržby a koordinace zakázek

-stanovování pracovních postupů a efektivní řízení realizace zakázky

-převzetí, kontrola a potvrzení dodacích listů, objednávky materiálů, vykazování průběhu stavby

-vedení kolektivu na zakázkách, koordinace prací a dodávek, odborné zahradnické práce

-evidence docházky, evidence odpracovaných hodin mechanizace

-řízení subdodavatelů na zakázkách, dohled, kontrola kvality a přebírání práce subdodavatelů

Požadavky:

-samostatnost, odolnost vůči stresu a schopnost efektivně pracovat pod tlakem, schopnost efektivního a konstruktivního řešení, zodpovědnost, loajalita

-umění organizovace pracovního týmu na zakázce, predikce pracovního postupu a optimalizace výkonu v čase

-manuální zručnost, schopnost nacházet vlastní řešení při plnění zadaných úkolů, komunikativnost

-řidičský průkaz B, skupina E výhodou, možné doplnit

-práce s projektovou dokumentací, výhodou znalost rostlinného materiálu (možnost doučit se)

-časová flexibilita, větší časová náročnost v jarní a podzimní sezoně

-čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

-různorodá a kreativní práce převážně v terénu

-slušné finanční ohodnocení s motivační možností růstu dle kvality práce

-zázemí stabilní, rostoucí společnosti, přátelský pracovní kolektiv

-zaškolení, další odborné školení apod.

V případě oboustranné spokojenosti možnost smlouvy na dobu neurčitou. Motivační prémie dle výkonu.

Možnost zkráceného úvazku např. na 3-4 dny.

Požadavky

  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Příspěvek na dopravu
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy a prémie
  • Sick days
  • Příspěvek na vzdělávání

Ing. Pavel Hofman

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000 Kč
Typ úvazku: HPP, IČO, DPČ, Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Absolventy středních škol, Absolventy vysokých škol
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hofman
E-mail: info@landeco.cz
ID inzerátu: 575352