Stavební mistr

  • Doporučujeme
  • HPP
  • nástup 4. 8. 2024
  • Pro absolventy

Pro naši společnost BM Construction, spol. s r.o. hledáme kolegu na pozici Stavební mistr

Náplň práce:

Budete:

  • odpovídat stavbyvedoucímu za kvalitu provedení stavby a plnění termínů
  • koordinovat a kontrolovat práce pracovníků stavby
  • řídit, organizovat a kontrola práce prováděné subdodavatelskými firmami
  • dohlížet na dodržování a kontrolu bezpečnosti práce na pracovišti (BOZP, PO – řízení jakosti, ČSN)

Požadavky:

aktivní a samostatný přístup k práci – praxe není nutná, ale je výhodou

min. středoškolské vzdělání (obor dopravní stavby výhodou)

organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost a komunikativnost

ŘP sk. B

Místo výkonu práce:

 sídlo firmy Praha 4 - Komořany + stavby v Praze a Středočeském kraji

Nabízíme:

nástupní mzda Kč 40 000,-/měsíčně + propracovaný systém mzdových příplatků a odměn

balíček zaměstnaneckých výhod (mobil, počítač, auto pro výkon funkce, stravné, penzijní připojištění)

odborný růst – systém vzdělávání a odborného školení

nástup možný ihned nebo dle domluvy

zajímavou práci ve stabilní společnosti

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám životopis na e-mailovou adresu mvrana@bmconstruction.cz, případně volejte na telefonní číslo 774 401 695. Těšíme se na Vás!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvláštní prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na dovolenou

BM Construction, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000 Kč
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Michal Vrána
E-mail: mvrana@bmconstruction.cz
Telefon: +420 774 401 695
ID inzerátu: 616134