Bezpečnostního technika Oddělení kybernetické bezpečnosti

  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem

Hledáme nového člena našeho týmu, který se připojí k Oddělení kybernetické bezpečnosti Krajské zdravotní, a.s. nemocnice Ústeckého kraje. Pokud máte zájem pracovat v prostředí plném výzev, rychlých změn a neustále se vyvíjejících technologií, pak hledáme právě Vás.

Co budete dělat:
Identifikovat a analyzovat kybernetická rizika a hrozby
Vyhledávat a implementovat nejnovější bezpečnostní technologie a postupy
Monitorovat síťové aktivity a včas identifikovat neobvyklé nebo podezřelé aktivity
Vyvíjet a implementovat plány zabezpečení dat a informačních systémů
Spolupracovat s ostatními odděleními, aby se zajistila celková bezpečnost společnosti.

Co požadujeme:
Zkušenosti s kybernetickou bezpečností nebo s podobnými technickými obory
Schopnost identifikovat a řešit bezpečnostní problémy a rizika
Znalost příslušných bezpečnostních norem a postupů
Vysokou úroveň technických dovedností a zkušeností s příslušným softwarem
Vynikající komunikační a týmové schopnosti
Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme:
Zajímavou a dynamickou práci v rychle se rozvíjejícím oboru
Konkurenceschopnou mzdu a atraktivní benefity
Možnost růstu a rozvoje kariéry v rámci společnosti
Příjemné pracovní prostředí a tým kolegů

Pokud jste se rozhodli přidat se k našemu týmu, zašlete nám svůj životopis na adresu: zdenka.zimmermannova@kzcr.eu
a my se s Vámi brzy spojíme.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Zdeňka Zimmermannová
E-mail: zdenka.zimmermannova@kzcr.eu

Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů zájemců a uchazečů o zaměstnání jsou dostupné na internetových stránkách www.kzcr.eu v sekci Ochrana osobních údajů.