Elektrotechnik pro kolejová vozidla

  • Doporučujeme
  • Hradec Králové
  • HPP
  • nástup ihned

Společnost REGONIK CZ s.r.o. je dodavatel komplexních systémů automatizace kolejových vozidel.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici elektrotechnika pro diagnostiku a opravy elektronických zařízení( vhodné pro absoventy)

Místo práce: Hradec Králové, servis v rámci ČR

Hlavní náplň práce:

  • servisní práce v terénu,
  • diagnostika a opravy elektronických zařízení do kolejových vozidel,
  • komunikace se zákazníkem.

Požadujeme:

  • SŠ/ SOU s maturitou se zaměřením na elektrotechniku,
  • platné osvědčení pro práci na el. zařízeních dle vyhlášky 50 §5,
  • orientaci v technické dokumentaci,
  • technické myšlení a samostatný způsob práce,
  • chuť se dále vzdělávat,
  • časovou flexibilitu,
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat,
  • vítáme základní znalost AJ, není však podmínkou,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • rodinné prostředí ve stabilní společnosti,
  • nástupní mzda 35 000 Kč/ měsíc,
  • motivační mzdové osobní ohodnocení,
  • 4 dny sick days,
  • stravenkový paušál,
  • služební telefon a notebook,
  • služební auto i pro soukromé účely,
  • pružnou pracovní dobu,
  • nestereotypní pracovní náplň,
  • vzdělávání a zvyšování odbornosti.

Pokud Tě pozice zaujala, zašli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem: huskova@regonik.cz.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - osoba znalá dle §5 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Auto i k soukromým účelům
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Štěpánka Hušková
E-mail: huskova@regonik.cz