HORIZONTKÁŘ, Frézař -obsluha CNC horizontálního stroje (WHN 130 CNC – WH 105 CNC)

  • Doporučujeme
  • Frýdek-Místek
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Hledáme spolehlivého a samostatného kolegu pro

NÁPLŇ PRÁCE:

•             opracování různých dílců, např. formátování bloků, svařenců, desek, výpalků, odlitků,

•             výrobu prototypových dílů,

•             malosériovou výrobu.

POŽADUJEME

•             vyučení v oboru,

•             min. 2 roky praxe na horizontální vyvrtávačce,

•             znalost systému Heidenhain výhodou,

•             vazačský a jeřábnický průkaz výhodou,

•             dobrá znalost výkresové dokumentace,

•             manuální zručnost,

•             samostatnost.

Nabízíme

•            hrubou měsíční mzdu po zapracování od 32.000 Kč,

•             týden dovolené navíc,

•             stravenkový paušál – 107,10 Kč/den,

•             docházkový bonus 1.000,- Kč,

•             měsíční výkonnostní prémie v průměru cca 3.000 Kč

•            příspěvek na dopravu  dle vzdálenosti bydliště

•            příspěvek do důchodového pojištění

•            příspěvek za doporučení nového kolegu

•             zvýhodněná volání i pro rodinné příslušníky,

•             firemní akce

•            zázemí stabilní mezinárodní společnosti s více než 30-ti letou tradicí.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s kovem - výhodou
  • Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka - výhodou
  • Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz - výhodou

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dopravu - dle vzdálenosti bydliště
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Denisa Bušovská
E-mail: denisa.busovska@kovintrade.cz
Telefon: +420732411086

Ochrana osobních údajů

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost KOVINTRADE Praha spol. s r.o., IČO: 45272875, Radlická 714/113a, Praha 5, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.