Strojní operátor/strojní operátorka

  • Litoměřice
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme strojní operátory pro výrobní halu v Lovosicích. Nabízíme náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč *

Popis pracovní pozice:

  • nepřetržitý směnný provoz
  • výroba nerezového drátu dle zadaných objednávek
  • obsluha jeřábů a vysokozdvižných vozíků (školení zajistíme)

Nabízíme:

  • náborový bonus ve výši 20 000 Kč
  • adekvátní mzdové ohodnocení (nárůst mzdy po zaškolení + osobní ohodnocení dle podávaných výkonů + bonus za splněný pracovní fond)
  • zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
  • přátelské a férové pracovní prostředí

Benefity:

  • stravování na pracovišti zcela zdarma
  • roční bonus, letní bonus
  • sick days
  • dovolená nad rámec zákoníku práce
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • vitamínové balíčky, věcné dary, firemní akce
    Očekáváme od Vás pečlivost, spolehlivost a dochvilnost. Vzdělání technického směru výhodou, nikoli podmínkou.

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat životopis.

Těšíme se na Vás!

*po změně smlouvy na dobu neurčitou

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - sick days

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 500–39 000 Kč
Pracoviště: Siřejovická 1212, 41002 Lovosice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Hana Výravová
E-mail: prace@koswire.com
Telefon: 416 916 716
ID inzerátu: 702870

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.