Šéfmontér, montér - Ž/M

  • Šumperk
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme schopného montéra/šéfmontéra v oboru dodávek a montáží ocelových konstrukcí.

Požadavky:

  • podmínkou vzdělání v oboru zámečník, klempíř, montér ocelových kontrukcí či obdobné obory
  • dobrý zdravotní stav
  • znalost německého/anglického jazyka výhodou
  • flexibilita
  • předchozí praxe výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Náplň práce:

  • kontrola staveb, vedení staveb (vedení montáží na stavbách v ČR v souladu s projektovou dokumentací)
  • organizování a řízení montážních pracovníků a subdodavatelů
  • vedení stavebních deníků
  • komunikace se zákazníkem na stavbě
  • plnění zakázky na stavbě dle časového a finančního harmonogramu prací
    Jedná se o práci na montážích po celé ČR i v zahraničí, montáže ocelových konstrukcí.

Kontakt: telefonicky v pracovní dny 8-15.00, e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Benefity

  • Jiné výhody - výkonnostní a cílové prémie + benefity

Umístění pracovní pozice

Vlastimil Řezníček

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–50 000 Kč
Pracoviště: Bohdíkovská 3305/76, 78701 Šumperk
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Vlastimil Řezníček
E-mail: vlastik.reznicek@seznam.cz
Telefon: 737248042
ID inzerátu: 703202

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.