Technik oddělení správy škol a školek

  • Doporučujeme
  • Praha

Jsme společnost, která spravuje a provozuje objekty městské části. Hledáme kolegyni/kolegu do týmu v oddělení správy škol a školek, která/ý se rád/a vypořádá s jakoukoliv situací a s ochotným přístupem učit se novým věcem.

Náplň práce:

    • dohled nad svěřenými objekty - znalost objektů, průběžná kontrola technického stavu objektů
    • zajištění technického stavu objektů v souladu s aktuálními normami, vyhláškami, zákonnými povinnostmi
    • průběžná kontrola objektů
    • vyhodnocování stavu poruch objektů
    • zadávání oprav – zajištění cenových nabídek, vystavování objednávek, zadávání do systému
    • kontrola provádění prací ve svěřených objektech, přebírání hotových prací, kontrola a likvidace faktur, kontrola správnosti účetních dokladů
    • kontrola práce dodavatelů
    • příjem požadavků na opravy/údržbu objektů od vlastníka objektů
    • přebírání prací prováděných vlastníkem včetně účasti na kontrolních dnech/kolaudacích, řešení reklamací
    • jednání s nájemci včetně přebírání požadavků na opravy/údržbu nemovitosti
    • přebírání a zpracovávání dokladů a informací od nájemců, evidence dokladů
    • přebírání a předávání jednotek nájemcům
    • příprava a zpracování podkladů pro roční vyúčtování služeb v souladu s aktuální legislativou a řešení reklamací z vyúčtování
    • administrace uzavírání smluv k médiím (voda, energie,…) a sledování odchylek v jednotlivých objektech
    • kontrola a zodpovědnost za monitoring čerpání médií v jednotlivých objektech

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC
  • uživatelská znalost MS Office
  • komunikační schopnosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • pracoviště na Praze 10
  • příjemné pracovní prostředí v menším přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • PC, služební telefon
  • mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.

Umístění pracovní pozice

PRAHA 10 - Majetková, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Vinohradská 3216/163, 10000 Praha
Kontaktní osoba: Petra Medunová
E-mail: medunova@majetkova.cz
Telefon: 775725455
ID inzerátu: 722664