Skladník eshopu s fitness vybavením

  • Doporučujeme
  • Jičín
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Staň se součástí našeho týmu StrongGear.

Jsme mladý kolektiv a právě hledáme spolehlivého člena týmu na pozici skladníka do naší společnosti specializující se na distribuci fitness zařízení a sportovního vybavení. Nabízíme individuální a hlavně férový přístup. Umožňujeme domluvu na flexibilní pracovní době, na absencích a na jejich náhradách.

Požadujeme:

  • organizační schopnosti, samostatnost a flexibilitu
  • fyzickou zdatnost (manipulace s těžkými břemeny - práce pouze pro muže)
  • chuť pracovat, zodpovědnost a dochvilnost

Pracovní náplň:

  • příjem, expedice a výdej zboží,
  • balení, manipulace, kontrola a označování zboží
  • kontrola kvality zboží
  • udržování pořádku na pracovišti
  • inventury skladových zásob

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP
  • 8hodinovou pracovní dobu
  • jednosměnný provoz
  • 4 týdny dovolené
  • 2 sick days
  • po 3 měsících neomezený tarif s neomezenými daty
  • příspěvky na stravování
  • nástupní mzdu 36 000 Kč hrubého

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu info@stronggear.eu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované jazyky

  • Angličtina (pasivní)

Benefity

  • Dog-friendly office
  • Sick days
  • Výrobky a služby se slevou
  • Bonusy a prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ondřej Bašus
E-mail: info@stronggear.eu