Hledáme servisního technika / mechanika

  • Doporučujeme
  • Rakovník
  • HPP

Popis

O nás

Rodinná společnost Karlow-Karlshof a.s. přijme nového servisního technika strojů na zpracování biomasy (profesionální drtiče a štěpkovače).

Náplň práce:

  • Odborné servisní práce na prodávané technice
  • Diagnostika, provádění záručních a pozáručních oprav
  • Příprava nových strojů k prodeji
  • Spolupráce a komunikace s kolegy v servisu a aktivní účast při řešení nestandardních závad a problémů
  • Servisní výjezdy do terénu, podpora koncových zákazníků

Co od Vás očekáváme:

  • Aktivní zkušenost se servisem lesních, zemědělských nebo stavebních strojů, případně servisem jiných motorových vozidel.
  • Velkou výhodou by byla znalost hydraulických systémů, elektrotechniky nebo odborné strojní vzdělání.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda úměrná vaším zkušenostem
  • Prostředí stabilní firmy a přátelský malý kolektiv
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní mobil
  • Podporu ze strany kolegů, možnost odborného růstu, školení u předního importéru JENZ
  • Pracovní doba PO – PÁ, jednosměnný provoz
  • Po zapracování možnost pružné pracovní doby

Plat po domluvě v závislosti na zkušenostech a kvalitách uchazeče. Naše firma umí pracovitost a loajálnost ocenit. Lokalita: statek Karlov, Roztoky u Křivoklátu, okr. Rakovník. V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na telefonním čísle 605 082 155.

Benefity

  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Mobilní telefon
  • Stravenky

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Stefan Kranich
E-mail: stefan.kranich@karlow-karlshof.eu
Telefon: +420605082155