Disponent zákaznického servisu

  • Doporučujeme
  • Tachov
  • HPP

Umíte dobře komunikovat se zákazníky a nebojíte se práce na počítači a cizího jazyka?

Pak hledáme právě Vás!

V týmu logistiků budete zodpovědný za komunikaci se zákazníkem ohledně správy, plánování, priorizace zakázek a plánování expedice.

Náplň práce

  • Příjem a potvrzování zákaznických objednávek
  • Aktivní komunikace se zákazníkem (E-mail, telefon)
  • Aktivní komunikace s dalšími odděleními napříč společností
  • Starat se o přidělené zákaznické portfolio
  • Spravovat kmenová data a hotové díly (vyjma ceny)

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • dobrá znalost AJ (slovem i písmem)
  • znalost SAP nebo podobného systému výhodou
  • středně pokročilá práce s MS Office (MS Excel, Gmail)
  • organizační schopnosti
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • stabilní, pestrou a kreativní práci v nadnárodní společnosti
  • přátelskou firemní kulturu s týmem zkušených profesionálů
  • flexibilní pracovní dobu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na vánoce
  • příspěvek na zdravotní péči
  • 5 týdnů dovolené na odpočinek
  • jazykové kurzy
  • podporu při rozvoji dovedností
  • penzijní připojištění
  • náborový příspěvek až 50 000,-Kč

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Umístění pracovní pozice

BizLink Industry Czech s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Ostrov u Stříbra 20, 34901 Kostelec
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Lucie Soukupová
E-mail: lucie_soukupova@bizlinktech.com
Telefon: +420 774 154 045
ID inzerátu: 735340

Ochrana osobních údajů

Oznámení o ochraně osobních údajů žadatele Dodržování zákonů o ochraně osobních údajů je pro naši společnost vysokou prioritou. Níže bychom Vás rádi informovali o tom, jak shromažďujeme Vaše osobní údaje: Správce údajů

Za sběr a zpracování údajů odpovídá společnost, u které jste  žádali o práci.

Popis zpracování dat

Můžeme zpracovávat osobní údaje, které získáme přímo od Vás nebo prostřednictvím veřejně přístupných zdrojů (např. profesních sociálních sítí, jinde na internet, atp.), nebo údaje získané od třetích stran (např. univerzity, pracovní/náborové agentury atd.) pro následující účely (a právní základ):

  • zhodnotit Vaši žádost, posoudit Vaše dovednosti, zkušenosti a kvalifikaci ((před)smluvní);
  • připravit pohovory a hodnocení ((před)smluvní);
  • kontaktovat Vámi poskytnuté reference třetích stran za účelem vyhodnocení Vašich předchozích zkušeností ((před)smluvních);
  • kontaktovat Vás ohledně průběhu Vaší žádosti ((před)smluvní);
  • vést záznamy pro proces náboru ((před)smluvní);
  • v případě úspěšné žádosti (smluvně) ponechat Vaši žádost jako součást personálních spisů;
  • poskytovat Vám pracovní příležitosti na základě Vašeho zájmu a dovedností a informovat Vás o situaci a náborových aktivitách ;
  • provádět průzkumy spokojenosti s cílem zlepšit náš náborový proces (oprávněný zájem); Vždy máte právo vznést námitku proti takovému zpracování;
  • dodržovat zákonné a regulační požadavky a požadavky, vyplývající např. z oblasti pracovního  práva  a sociálního zabezpečení a sociální ochrany (zákonná povinnost);
  • zavedení nebo odložení právních nároků, kterým můžeme podléhat (právní povinnost).

Relevantní osobní údaje mohou zahrnovat: životopis (včetně Vámi poskytnutých obrázků nebo grafických informací), motivační dopis, referenční dopisy, kontaktní údaje, údaje o zaměstnání (např. pracovní smlouva v minulosti, minulé zaměstnání, aktuální typ zaměstnání atd.), údaje o vzdělání a kvalifikaci (např. tituly, certifikáty, předchozí profesní zkušenosti, případně sekundární zaměstnání, jakož i reference a další související dokumenty dokládající Vaši odbornou kvalifikaci a zkušenosti), dotazníky a výsledky hodnocení.

Uchovávání údajů: Vaše osobní údaje uchováváme tak dlouho, dokud je to nezbytné pro zpracování Vaší žádosti, pro kterou byly shromážděny. Pokud Vaše žádost nebyla úspěšná, údaje budou do šesti měsíců vymazány.

Příjemci údajů: Vaše osobní údaje můžeme zpřístupnit třetím stranám, abychom splnili účely popsané v tomto prohlášení. Z tohoto důvodu mohou údaje pro výše uvedené účely přijímat také důvěryhodní poskytovatelé služeb třetích stran, kteří jsou smluvními partnery společnosti BizLink. Zejména se jedná mimo jiné o poskytovatele služeb, kteří nás podporují v oblasti IT služeb, komunikace a hostingu.

Vaše práva: Máte  právo na následující:

• získat přístup k Vašim údajům a získat kopii Vašich údajů;

• oprava a vymazání;

• omezení zpracování;

• přenositelnost dat;

• vznést námitku, pokud jsou údaje zpracovávány v souladu s oprávněnými zájmy společnosti BizLink;

• podat stížnost u dozorového úřadu, pokud se domníváte, že zpracováním Vašich osobních údajů porušujete platné předpisy o ochraně osobních  údajů.

Kontakt pro žádosti o ochranu údajů

V případě dotazů souvisejících s ochranou údajů, žádostí o další informace nebo stížnosti nás prosím kontaktujte na:

lucie_soukupova@bizlinktech.com