Rozpočtář/ka

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP
  • nástup ihned

POJĎME SPOLEČNĚ TVOŘIT KRÁSNÁ, KVALITNÍ A TRVALÁ STAVEBNÍ DÍLA!

Pro divizi Ridera Stavební, a.s. v Praze hledáme kolegu/kolegyni, kterého baví rozpočty a stavební kalkulace.

Co vás čeká

  • práce v nabídkovém týmu se vzájemnou koordinací,
  • zpracování nákladových kalkulací HSV prací,
  • oceňování výkazů výměr a kompletace nabídek,
  • kontrola výkazů výměr a projektové dokumentace,
  • částečné posuzování projektů (návrhy alternativních technických řešení),
  • spolupráce a jednání se stavbyvedoucími,
  • spolupráce se subdodavateli v předvýrobní přípravě,
  • evidence výběrů do firemního systému.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na pozemní stavby
  • praxe min. 3 roky,
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCad),
  • zkušenosti s některým z kalkulačních programů (Kros, Build power, Eurocalc),
  • dobrou orientaci ve stavební/projektové dokumentaci,
  • znalost stavebních postupů,
  • schopnost samostatného uvažování,
  • velmi dobré organizační schopnosti, důraz na dodržování termínů,
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost,
  • komunikativní schopnosti.

Co vám můžeme nabídnout

  • uplatnění v stabilní a stále se rozvíjející společnosti,
  • skvělý tým lidí a otevřenou přátelskou atmosféru,
  • firemní akce,
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office,
  • čtvrtletní prémie,
  • telefon, notebook
  • firemní školení a kurzy
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, cafeterie, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění a další,
  • nástup ihned, příp. dle dohody.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis, obratem se Vám ozveme. :-)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Práce s PC - autocad

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Dana Rybiařová
E-mail: rybiarova@ridera.eu
Telefon: 739521128