Obchodní zástupce/referent v oblasti zakázkového nábytku

  • Zlín
  • HPP
  • nástup 1. 5. 2024

Do malého, pohodového kolektivu hledáme zkušeného kolegu pro péči o stávající i akvizici nových zákazníků a všeobecnou starost o svěřené portfolio klientů.

Náplň práce: komunikace se stávajícími i novými zákazníky, řešení objednávek, logistiky, správa a aktualizace svěřených podkladů, cenotvorba, možnost i realizace projektových zakázek českých i světových značek jako jsou Ethnicraft, Profim, Perdali, LD Seating a další. Nástup možný ihned, motivační ohodnocení, různorodá práce, prostor pro vlastní invenci. Výhodou je zkušenost s obchodem, marketingem či povědomí o uvedených značkách výrobců nábytku.

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup, ochotu učit se novým dovednostem.

Motivační ohodnocení, možnost profesního růstu, příspěvek na stravování, firemní telefon a nootebook

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-16:00.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Umístění pracovní pozice

Ing. Karel Kužela

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000 Kč
Pracoviště: třída Tomáše Bati 21, 76001 Zlín
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Kateřina Dvořáková
E-mail: prodej@homeofficecz.cz
Telefon: 777 758 832
ID inzerátu: 745294

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.