SPECIALISTA PRO KYBERNETICKOU BEZPEČNOST

  • Doporučujeme
  • Třebíč
  • HPP
  • Pro absolventy

Jsme česká inženýrská společnost dodávající služby pro jadernou energetiku. Do týmu ICT hledáme kolegu/kolegyni s orientací v oblasti kybernetické bezpečnosti pro zpracování a tvorbu dokumentace KIB.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování dokumentace ICT a KIB.
  • Zpracování dokumentace skutečného stavu KIB.
  • Mapování prostředků ICT a KIB.
  • Spolupráce při mapování a hodnocení KIB rizik.
  • Spolupráce na tvorbě řídicí dokumentace ICT a KIB.

POŽADUJEME:

  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání, VŠ výhodou,  se zaměřením na ICT.
  • Zkušenost se správou počítačových sítí, orientace v síťových protokolech.
  • Znalost anglického jazyka, min. na úrovni studia technické dokumentace.
  • Organizační dovednosti.

VÝHODOU MŮŽE BÝT:

  • Znalost serverových systémů Windows, Linux.
  • Znalost legislativy z oblasti kybernetické bezpečnosti.

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené na zotavenou
  • zkrácená pracovní doba (7,5 hod./den)
  • pružný začátek a konec pracovní doby
  • přátelské prostředí
  • špičkové know-how v jaderné energetice
  • firemní počítač a telefon + zvýhodněné rodinné tarify
  • stravenky
  • stimulační fond
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění (skupinové)
  • odměny za hospodářský výsledek
  • odměny k životnímu výročí a k odchodu do důchodu
  • hrazené jazykové vzdělávání
  • hrazené očkování na chřipku
  • mimopracovní akce pro zaměstnance

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (pasivní)

Benefity

  • Stravenky
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Ubytování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Věra Urbancová
E-mail: urbancova@tes.eu
Telefon: +420 777 975 624