Recepční - Pozice vhodná jak pro OZP, tak pro studenty 180,-/hod.+prémie

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha-východ

Popis

Hledáme Recepční do Sportovní Haly

Lokalita: Sportovní hala Radonice

Plat: 180 Kč/hod.

Popis pozice:

Hledáme energického a přátelského kolegu (kolegni), který se připojí k našemu týmu, jako recepční sportovní haly. Jako recepční budete prvním bodem kontaktu pro naše zákazníky a zajišťovat kvalitní zákaznický servis.

Zodpovědnosti:

  • Poskytování informací o nabídce služeb, cenách a otevíracích hodinách
  • Správa rezervací pro sportovní aktivity a pronájem vybavení
  • Zpracování plateb a vystavování účtů
  • Udržování čistoty a pořádku v recepci a okolí
  • Řešení stížností a problémů zákazníků s profesionálním přístupem

Požadujeme:

  • Komunikační dovednosti a příjemný přístup
  • Schopnost pracovat v rámci týmu i samostatně
  • Schopnost efektivně řešit stresové situace a problémy
  • Zkušenosti s práci na recepci výhodou, ale nevyžadováno
  • Zájem o sportovní aktivity je plus

Pokud jste motivovaní, pozitivní a máte rádi práci s lidmi, pak nám zašlete svůj životopis a motivační dopis na josef.hosek@disposervis.cz nebo kontaktujte 721 559 961 pro více informací.

Těšíme se na vaši odpověď!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost - Pozice vhodná pro OZP

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Pavlova ulice 255, 250 73 Radonice
Kontaktní osoba: Josef Hošek
E-mail: josef.hosek@disposervis.cz
Telefon: 721 559 961
ID inzerátu: 759313