THP pracovník / THP pracovnice

  • TOP zaměstnavatel
  • Vsetín
  • HPP

Hledáme pracovníka, který se bude podílet na obsluze a organizaci daného úseku.

Tyto úseky vyžadují:

  • Organizačně schopného, logicky smýšlejícího a cílevědomého člověka
  • Důslednost, technická zdatnost
  • Samostatné plnění svěřených úkolů
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce:

  • Obsluha daného úseku dle firemních potřeb
  • Standartní obsluha e-mailové korespondence
  • Komunikace se zákazníky a napříč firmou
  • Práce v excelu a vnitropodnikových systémech

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci ve stabilní české rodinné firmě s 30letou tradicí
  • Odborné zaškolení v zázemí výrobní firmy
  • Permanentky na volnočasové aktivity
  • Zaměstnanecké slevy
  • Odměna za významná životní a pracovní jubilea
  • Firemní akce (společenské i sportovní)

Podrobnější popis dané pozice bude zodpovězen u osobního pohovoru dle Vámi získaných pracovních zkušeností.

Benefity

  • Firemní akce
  • Výrobky a služby se slevou
  • Příspěvek na volný čas

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Marková
E-mail: prace@kasko-vs.cz
Telefon: 735700243