3D designový inženýr (vhodné i pro absolventy)

  • TOP zaměstnavatel
  • Rokycany

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme kandidáty, kteří by chtěli pracovat jako designový inženýři.

Pokud umíte pracovat v SW SolidEdge, SolidWorks, Catia nebo jiném CADu, a zároveň se domluvíte anglicky nebo německy, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Pozice je vhodná pro zkušené inženýry, technology nebo také absolventy, kteří mají zájem o designování.

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • Návrh produktů dle požadavků zákazníků (nejprve ve 2D, následně převedení na 3D)
  • Přímá komunikace se zákazníky (zjištění požadavků, poradenství, konzultace) a kolegy se zahraničí
  • Vedení vlastních projektů, výroba prototypů, včetně výběru materiálu

Požadavky

  • Zkušenost se zmíněným SW (Catia, SolidWorks, SolidEdge, CAD)
  • Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • Aktivní přístup, prozákaznické jednání
  • Velmi dobrá prostorová představivost

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Sick days
  • Inflační bonus
  • Zvýšení mzdy po zaškolení
  • 13. mzda
  • Stravenky (150 Kč/den)
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy, včetně jazykových kurzů
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč/měsíčně)
  • Kvartální odměny (až 9 600 Kč)

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 50 000–90 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654
ID inzerátu: 771783