Asistetnt/ka - Kalkulant/ka

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Mělník
  • HPP

Hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni do týmu v oddělení přípravy hliníkových oken a dveří.

Popis pracovní pozice

  • zpracování kalkulací pro zákazníka malých, ale i velkých projektů
  • komunikace nejčastěji s kolegy popřípadě se zákazníkem
  • práce v konstrukčním programu
  • zadávání zakázek do výroby

Požadujeme

  • SŠ nebo Vš se stavebním zaměřením
  • zkušenost na obdobné pozici - výhodou
  • uživatelskou znalost PC
  • vysokou pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání u českého a významného výrobce oken
  • atraktivní platové hodnocení
  • firemní benefity
  • nástup možný ihned

Jestliže Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám Váš životopis a my se Vám rádi ozveme zpět.

Požadavky

  • Práce s PC - autocad - výhoda

Benefity

  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Výrobky a služby se slevou
  • Mobilní telefon
  • Pitný režim
  • Stravenky

Kontaktní osoba: Dominika Polášková
E-mail: polaskova@geusokna.cz
Telefon: 777232324