Servisní technik Zlín

  • TOP zaměstnavatel
  • Zlín

Pro úspěšnou firmu, která vyvíjí a vyrábí špičkové turnikety a identifikační systémy, a dodává je do celého světa, hledáme Servisního technika.

Popis pozice

  • Budete u nás působit jako technická podpora na telefonu a e-mailu pro naše české a slovenské zákazníky i partnery.
  • Budete osobně jezdit za klienty a realizovat nové zakázky (HW i SW).
  • Budete spolupracovat s dalšími odděleními ve firmě (zejména s vývojem), abyste jim mohli předávat zpětnou vazbu od zákazníků nebo reportovat chyby v HW i SW.

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na elektro, vyhláška 50/1978 Sb. §6.
  • Kladný vztah k IT a zkušenost s MS Office.
  • Zkušeností v oblasti přístupových systémů vítány.
  • Jelikož budete dennodenně komunikovat s klienty, hodí se samostatnost, příjemné vystupování, komunikační a organizační schopnosti.
  • Aktivní řidič.

Nabízíme

  • Mzdu podle vašich zkušeností.
  • Práci, která dává smysl – naše turniketové systémy patří mezi světovou špičku.
  • Fajn partu kolegů složenou z mladých nadšenců i zkušených matadorů, od kterých se máte co naučit.
  • Pohodovou pracovní atmosféru.
  • Pracovní doba u nás je flexibilní s možností občasné práce z domova.
  • Jazykové kurzy angličtiny.
  • Firemní akce v průběhu roku.
  • Závodní dotované stravování – oběd za 22 Kč.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stabilní a jistou práci ve zlínské firmě, která funguje od roku 1993.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sylva Valentová
E-mail: sylva.valentova@manpower.cz