Pracovník/pracovnice v sociálních službách - terénní pečovatelská služba

  • Svitavy
  • Zkrácený úvazek
  • nástup ihned

Hledáme pracovníka pro posílení pečovatelské služby v letních měsících.

NÁPLŇ PRÁCE: Přímá péče s uživateli pečovatelské služby, činnosti v domácnosti klientů, základní činnosti dle § 40 vyhlášky 505/2006 Sb. a naplňování individuálních plánů s uživatelem.

POŽADAVKY: kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (není podmínkou)

NABÍZÍME: 25 dní dovolené, stravenky, Sick days

KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky PO-PÁ 8.00-14.30 hod,

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič

Umístění pracovní pozice

Svazek obcí AZASS

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 23 500 Kč
Pracoviště: Eimova 294, 57201 Polička
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Bc. Zdeňka Martinková
E-mail: administrativa.ps@azass.cz
Telefon: 732 453 019
ID inzerátu: 774883

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.