Skladník/Skladnice

  • Doporučujeme
  • Praha-západ

Popis

Schachermayer, spol. s r.o.

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu pro sklad Hostivice.

Náplň práce:

  • Vaší náplní práce bude manipulace se zbožím - příprava zakázek pro odeslání

Co od Vás očekáváme:

  • vyučení nejlépe technického směru – není však podmínkou
  • základní znalost práce na PC
  • spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu
  • loajalitu k firmě
  • ochotu se neustále učit

Co Vám můžeme nabídnout:

  • perspektivní práci, odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • zajímavou, různorodou a perspektivní práci na HPP
  • 26 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. plat – měsíční mzda:  1/2 v červenci, 1/2 v prosinci
  • možnost profesního růstu

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Umístění pracovní pozice

Schachermayer, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Průmyslová 1369, 25301 Hostivice
Kontaktní osoba: Bc. Alena Slaninová
E-mail: kariera@schachermayer.cz
Telefon: +420244001321
ID inzerátu: 775295