VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

  • TOP zaměstnavatel
  • Otrokovice

Hledáme lídra s hlubokými znalostmi IFRS a pokročilou angličtinou, který nám pomůže posunout naše účetní procesy na novou úroveň a chopí se tak i role SAP key user!

Popis pozice

  • Vedení účetního oddělení.
  • Účtování v souladu s mezinárodními účetními standardy IFRS.
  • Spolupráce na pravidelných účetních uzávěrkách.
  • Poskytování podpory koncovým uživatelům SAP v oblasti účetnictví.
  • Příprava a zpracování daňových přiznání k DPH, KH a SH.
  • Spolupráce a komunikace s auditory.

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání s praxí v oblasti účetnictví.
  • Zkušenost nebo potenciál k vedení účetního oddělení / týmu.
  • Komplexní znalost IFRS.
  • Pokročilou úroveň angličtiny.
  • Časovou flexibilitu a ochotu občasného cestování po ČR.
  • Pečlivost, dobré komunikační dovednosti.

Nabízíme

  • Možnost vedení a formování týmu našeho účetního oddělení.
  • Pracovní prostředí zaměřené na osobní rozvoj a růst.
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení a široký benefitní balíček.
  • Šance pracovat v dynamickém a mezinárodním prostředí.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395