SALES MANAGER PRO VÝCHODNÍ EVROPU

  • TOP zaměstnavatel
  • Otrokovice

Pro nadnárodní výrobní společnost hledáme Sales managera do Otrokovic.

Popis pozice

  • Občasné výjezdy do zahraničí
  • Rozvoj obchodu se stávajícími zákazníky
  • Analýza trhu a nových obchodních příležitostí vsegmentu B2B
  • Spolupráce na záležitostech souvisejících sprodejem (vyjednávání smluv, kalkulace cen, potvrzení objednávek atd.)
  • Zadávání a udržování aktuálních dat vERP a CRM systému
  • Spolupráce sinterními týmy (zákaznické oddělení, logistika, kvalita, nákup, výroba)

Požadavky

  • Minimálně 5 let praxe v oblasti prodeje v segmentu výrobci strojů, zařízení, forem, nástrojů atd.
  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenost s péčí o velké zákazníky vítána
  • Vynikající komunikační, prezentační a prodejní dovednosti
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Aktivní komunikace v AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
  • Uživatelská znalost Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Teams)
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat
  • Samostatnost, spolehlivost, angažovanost, respekt

Nabízíme

  • Stabilita, zázemí prosperující nadnárodní společnosti
  • Pružná pracovní doba
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • mzdu
  • Stravenky ve výši 120,- Kč na den
  • Služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Nadstandardní péče o zdraví
  • … a celou řadu dalších benefitů

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sylva Valentová
E-mail: sylva.valentova@manpower.cz