Průmyslový inženýr / strojírenský technolog (až 50 tisíc)

  • TOP zaměstnavatel
  • Mohelnice

Do našeho inženýrského týmu hledáme kolegu (či kolegyni) s povědomím o procesech a technologicíh ve výrobě. Jestli jste například absolventem průmyslového inženýrství či technologie, bude to pro vás to pravé ořechové. Pomozte nám se správným a efektivním nastavením procesů. Nabízíme dobře zaplacenou pozici s celou řadou benefitů. Pošlete nám životopis.

Popis pozice

  • Pomůžete s mapováním našich procesů a s jejich zlepšováním
  • Rychlejší, efektivnější a levnější - to bude vaše mantra
  • Budete se podílet na zavedení LEAN principů štíhlé výroby

Požadavky

  • SŠ/VŠ studium v oboru (technologie, průmyslové inženýrství apod.)
  • Orientace ve výrobní dokumentaci se hodí (FMEA)
  • Povědomí o nástrojích typu 8D apod. také není na škodu
  • AJ je určitě bonus

Nabízíme

  • Mzda až 50 tisíc
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Příspěvky na firemní stravování
  • Příspěvky na sport a volný čas
  • Kvalitní zaškolení a podpora

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–50 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275
ID inzerátu: 778041