Vedoucí oddělení elektroúdržby - ranní směna

  • TOP zaměstnavatel
  • Přeštice

Máte předchozí zkušenost na seniorské pozici v údržbě? Ráda byste pracoval/la pouze na ranní směnu? Tak čtěte dále.

Pro jednu z našich výrobních společností hledáme novou posilu do oddělení údržby. Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis.

Popis pozice

  • koordinace menšího týmu
  • vedení a delegování úkolů u svých podřízených pracovníků
  • plánování a organizace údržby
  • plánování elektroinstalací ve výrobě
  • zajištění plynulého chodu výrobních strojů ve výrobě
  • spolupráce s výrobním oddělením na inovacích
  • operativní řízení údržby dle plánu údržby
  • rozjezd nových projektů
  • ranní směna - pracovní doba 7:00 - 15:00

Požadavky

  • SOÚ/ SŠ vzdělání elektro (vyhlášky 50-§7/8)
  • předchozí zkušenost s vedením lidí v údržbě

Nabízíme

  • 13. plat
  • příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč)
  • příplatky za vzniklé přesčasy
  • roční odměny za odsloužená léta ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • každoroční navyšování mezd
  • jazykové a rozvojové kurzy
  • výhodné mobilní tarify
  • práce pouze na ranní směnu

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Markéta Šlechtová
E-mail: marketa.slechtova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 298