Elektromechanik pro provoz | Vhodné i pro juniory!

  • TOP zaměstnavatel
  • Znojmo

Jsme jedním z největších výrobců a prodejců sanitárních potřeb v České republice a na Slovensku a nyní hledáme nového člena týmu na pozici Provozního elektrikáře. Tato pozice je na jednosměnný provoz a nevyžaduje cestování. Přidejte se k nám a stante se součástí společnosti s dlouholetou tradicí a užijte si širokou škálu benefitů. Pozice je vhodná i pro juniory!

Popis pozice

  • Zajišťování bezproblémového provozu strojního zařízení
  • Opravy elektrických částí zařízení
  • Preventivní kontrola strojů a předcházení potenciálním rizikům
  • Diagnostika a odstraňování závad
  • Výběr náhradních elektrotechnických dílů
  • Spolupráce s výrobním týmem na analýze výrobních procesů

Požadavky

  • Vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Platná vyhláška (50/1978 Sb., § 6 nebo 194/2022 Sb.)
  • Výhodou je praxe v elektroúdržbě, ideálně ve výrobní společnosti

Nabízíme

  • Práce na jednosměnný provoz (ranní směny)
  • Možnost postupného navyšování dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • Dotované obědy a zvýhodněné tarify O2
  • Možnosti odborných školení
  • Rozvoj osobních a kariérních dovedností
  • Kurzy anglického jazyka přímo v naší společnosti

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508
ID inzerátu: 783800