Řemeslníci suché výstavby

  • Zlín
  • HPP
  • nástup ihned

Aktuálně rozšiřujeme naši výrobu, a proto hledáme nového kolegu na pozici ŘEMESLNÍK SUCHÉ VÝSTAVBY.

Kdo jsme?
My jsme UNICO MODULAR a.s. - vyvíjíme a vyrábíme systémy modulární výstavby. Specializujeme se převážně na západoevropský trh.

Důležitým aspektem v naší filozofii je udržitelná budoucnost. Modulární výstavba snižuje stavební činnosti na místě výstavby, minimalizuje množství odpadu a zamezuje plýtvání. Nejsme lhostejní k životnímu prostředí. A uznej sám, to je věc, za kterou se chceš postavit.

UNICO MODULAR stále roste, přesto si držíme atmosféru rodinného podniku, který nabízí příjemné prostředí a přátelský kolektiv.

Tvoje pracovní náplň?

  • kompletace modulárních kontejnerů (montáž podlah, izolace, střech, plechových lišt, lepení PVC, montáž zárubní a dveří, osazování oken,…), další montážní, instalační a manipulační práce
  • dodržování technologických postupů

Co od tebe čekáme?

  • vyučení v oboru nebo alespoň základní praxi v oblasti stavebnictví
  • zkušenosti s montážemi vítány, ale nejsou podmínkou
  • obecnou manuální zručnost, dovednost pracovat na žebříku
  • pečlivost a ochotu učit se
  • aktivní přístup k práci a samostatnost

Co ti nabízíme?

  • zázemí stabilní rodinné firmy
  • prostředí podporující osobní a profesní růst
  • skvělé firemní stravování
  • kávu na pracovišti zdarma
  • spoustu firemních akcí

Finanční ohodnocení za dobré výsledky, možnost trvalého pracovního uplatnění, firemní stravování s příspěvkem, káva zdarma, firemní akce

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

UNICO MODULAR a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 38 000–48 000 Kč
Pracoviště: Nádražní 1136, 76312 Vizovice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bc. Světlana Podhányiová
E-mail: podhanyiova@unimo.cz
Telefon: 724 555 094
ID inzerátu: 785928

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.