.NET developer

  • TOP zaměstnavatel
  • Otrokovice

Zakládáme digitální revoluci ve výrobě pneumatik. Hledáme mediornější programátory, kteří budou vyvíjet aplikace co slouží pro podporu výroby po celém světě.

Ideálního kandidáta si představujeme tak, že se bude muset věnovat i QA, bude dělat unit, integrační a automatizované testy, údržbu kódu, a občasný L2/L3 support interních zákazníků.

Must-have technologie:

.NET, MS SQL server

Popis pozice

  • Zapojte se aktivně do aktivit MCAT
  • Zajistěte vytvoření a údržbu testovacího případu (unit test, integrační testy) pro systém MCAT/Grading
  • Budete také věnovat QA, unit, integrační a automatizované testy

Požadavky

  • 3 roky zkušeností s programováním
  • C#, .NET8, SQL
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Výhodou, pokud budete umět:

  • GitHub
  • CI/CD, Jenkins, Octopus
  • Visual Studio/Rider
  • Základy ITIL

Nabízíme

  • Stabilní sehraný tým s neformální atmosférou
  • Práci v mezinárodní společnosti s dobrým jménem
  • Zajímavé finanční hodnocení a bonusy za odvedenou práci
  • Pravidelné vzdělávání a školení
  • Teambuildingy a firemní akce dle vaši chuti (drakiády, plesy, bruslení, maratony)
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie
  • Dotované obědy
  • Zaměstnanecké slevy
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Kurzy angličtiny
  • Benefity pro zdraví (sauna, tréninky s instruktorem..)
  • Možnost home office
  • Využití moderních technologii
  • Příležitost kariérního růstu
  • Skvělou firemní kulturu, kde se bude cítit jako doma
  • Staráme se o vaše zdraví, proto vám zajistíme preventivní lékařské prohlídky
  • Flexibilní pracovní dobu, rozložení je na vás
  • Nástup ihned nebo dohodou

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Daria Onufriiets
E-mail: daria.onufriiets@manpower.cz
Telefon: +420773769193