Pracovník/ce ve výrobě a logistice

  • Zlín
  • HPP
  • nástup 1. 8. 2024

Do naší výroby zdravotnických prostředků v Otrokovicích hledáme nového kolegu na pozici pracovník/ce ve výrobě a logistice.

Náplň práce

  • specifická práce ve výrobním procesu - výroba zdravotnických prostředků, kosmetických a veterinárních prostředků a biocidů dle výrobních postupů a receptur
  • dodržování výrobní technologie, výrobní zařízení, servisní zásahy a údržba - pod dozorem zodpovědné osoby
  • kompletace a balení hotových výrobků
  • odpovědnost za logistiku společnosti v oblasti expedice
  • příjem a kompletace objednávek, vychystávání zboží
  • balení zboží k expedici
  • komunikace s přepravními společnostmi
  • komunikace se zákazníky, produktovými specialisty
  • zodpovědnost za stav skladů a inventarizaci
  • expedice výrobků v souladu s platnou legislativou

Požadujeme
znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel)
fyzická zdatnost/dobrý zdravotní stav
pečlivost
zodpovědný přístup

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • firemní benefity
  • 23 dnů dovolené
  • 5 dnů na zotavenou
  • firemní masáže na pracovišti
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • účast na firemních akcích

Pokud máte týmového ducha, chuť do práce a chuť učit se novým věcem, vše Vás rádi naučíme a přivítáme Vás v našem týmu

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená navíc

Umístění pracovní pozice

NewWaterMeaning s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 33 000 Kč
Pracoviště: Zlínská 155, 76502 Otrokovice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Jana Cagašová
E-mail: cagasova@nwm-med.com
Telefon: +420777806959
ID inzerátu: 792749

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.