Asistent/ka obchodu strojírenské divize

  • Chrudim
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Slatiňany

Hledáme nové kolegy na pozici asistent/ka obchodu.
Náplň práce
Podpora obchodníka strojírenské divize od zpracování poptávek.
Příprava cenových kalkulací podle různých technologií výroby.
Rozesílání cenových nabídek zákazníkům.
Zadávání získaných objednávek do výroby.
Sledování zakázek v čase - projednávat se zákazníky případné odchylky od objednaného termínu dodání.
Získávání zpětné vazby od zákazníků (spokojenost, podněty na zlepšení, atd.).
Požadavky
Středoškolské vzdělání strojírenského směru s maturitou výhodou.
Praxe v obchodní sféře výhodou.
Zodpovědnost za obchodní část zakázky od začátku do konce (samostatnost).
Otevřená komunikace se zákazníky i v pracovním týmu.
Ochota učit se nové věci, samostatnost a praktické založení.
Ochotu pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje.
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
Jazyková vybavenost - německý jazyk velkou výhodou, anglický jazyk - výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.
Velmi pestrá práce.
Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
Stravenky 140 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, benefitní UP karta.
Další benefity v souladu s benefitním programem společnosti.
Služební telefon.
První smlouva na dobu určitou na 6 měsíců s 3měsíční zkušební dobou.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle , nebo na e-mailové adrese.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Pracoviště: 176, 53851 Bítovany
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Ing. Věra Petrová
E-mail: petrova@rkgroup.cz
Telefon: 771 229 003
ID inzerátu: 793293

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.