Referent/ka ředitele

  • Doporučujeme
  • Praha
  • HPP

Máte chuť se stát nepostradatelnou součástí vrcholového managementu dynamické společnosti?

Hledáme Referenta / Referentku ředitele, který/á bude podporovat našeho CEO v každodenní agendě a zajistí plynulý chod kanceláře. Pokud jste organizačně zdatní, máte výborné komunikační dovednosti a ovládáte více jazyků, jste to právě Vy, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Administrativní podpora ředitele společnosti
  • Koordinace a organizace schůzek a pracovních cest
  • Vyřizování korespondence a komunikace s partnery
  • Příprava prezentací a podkladů pro jednání
  • Řešení ad hoc úkolů dle potřeb ředitele

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Výbornou znalost anglického a českého jazyka (slovem i písmem)
  • Aktivní znalost ruštiny nebo ukrajinštiny (slovem i písmem)
  • Skvělé organizační a komunikační dovednosti
  • Proaktivní přístup a schopnost samostatně řešit úkoly

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Přátelský a podporující kolektiv

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis na email anna.tvrzova@agchemigroup.com a staňte se součástí našeho týmu!

Těšíme se na Vaši odpověď!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Anna Tvrzová
E-mail: anna.tvrzova@agchemigroup.com