IT Network Specialist

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň
  • HPP

Pro našeho klienta, výrobce elektroniky a tepelných čerpadel pro světový trh, hledáme nového kolegu na pozici IT Network Specialist.

Náplň práce:

  • správa síťové infrastruktury založené na produktech firmy Cisco
  • správa next generation firewallů firmy Palo Alto
  • správa Active Directory (zabezpečení přístupu, design, správa GPO)
  • správa DNS, DHCP, NPS (MS Windows)
  • správa aplikace MDM Soti a mobilních zařízení založených na OS Android, Linux a Apple iOS
  • monitorování stavu síťové infrastruktury
  • monitorování bezpečnostních incidentů a jejich vyhodnocování
  • vylepšování síťové infrastruktury a jejího zabezpečení v závislosti na aktuálních trendech
  • spolupráce s kolegy v rámci Evropy

Požadujeme:

  • obecný přehled v oblasti IT – HW/SW
  • znalost systémů MS Windows (server i klient) včetně vnitřního fungování OS
  • dobrá znalost síťových protokolů Ethernet a IP, Wi-Fi
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, analytické myšlení
  • pečlivost a zodpovědnost
  • komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • měsíční výkonnostní bonus
  • půlroční bonusy
  • dotované závodní stravování
  • bonusový program Cafeteria Pluxee
  • příspěvek na penzijní pojištění až 700 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • další zaměstnanecké výhody
  • lokalita: Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Firemní akce

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.