Projektant/ Konstruktér – pozice je vhodná i pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • Frýdek-Místek
  • HPP

Pro našeho klienta, největšího výrobce tahokovu v České republice, hledáme nového kolegu/kolegyni do technického oddělení na pozici Projektant/ Konstruktér.

Dalšími vyráběnými produkty jsou výrobky z tahokovu – např. rošty a stupně, podhledy a hliníkové ploty.

Hledáme jak zkušené kandidáty z oboru, tak i čerstvé absolventy, kteří se chtějí učit a aktivně rozvíjet své znalosti. Podpora od zkušených kolegů je samozřejmostí.

Náplň práce:

  • Práce na zakázkách opláštění budov tahokovem a dokumentace svařenců nebo samotných tahokovů dle požadavků zákazníků
  • Tvorba výkresů a ostatní technické dokumentace projektů
  • Případná komunikace se zákazníkem ohledně detailů projektu
  • Podílení se na technickém rozvoji výroby
  • Pomoc se zpracováním poptávek od zákazníků
  • Úzká spolupráce přímo s výrobou
  • Zakázky jak pro lokální, tak zahraniční klienty

Dle Vašich zkušeností se zapojíte do daného projektu. Je možné se podílet na části projektu nebo zodpovídat za celý projekt od A do Z.

Očekáváme:

  • S/Vvzdělání ve strojním oboru
  • Znalost stavební dokumentace výhodou
  • Znalost AutoCAD, Invetor nebo jiného 3D SW
  • Anglický jazyk výhodou (možnost komunikace se zahraničními klienty)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Až 5 týdnů dovolené – nárůst dle odpracovaných roků
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Odměny při životním a pracovním výročí
  • Nástupní mzda 35 000 – 40 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • Místo výkonu práce: Frýdek Místek (bezproblémové parkování před kanceláří)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Dovolená navíc

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.